تهران تخته وایت برد

تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی

تخته وایت برد شیشه ای یا کالر برد شیشه ای از جدیدترین و مدرن ترین بردهای قابل استفاده در محیط های آموزشی، اداری و منازل است.

 

 

دارای ظاهری مدرن و جذاب که حتی می تواند به دکوراسیون محیط شما نیز کمک کند.

 

این محصول دارای ابعاد و رنگ هایی است که می تواند، سلیقه های گوناگون را پوشش دهد.

 

جنس شیشه ی این کالر بردها سکوریت 4 میلیمتری است که صفحه ی فلزی در پشت آن علاوه بر استحکام بالاتر قابلیت مغناطیسی را به آن می افزاید. همچنین محل پیچ های نصب کالر بردها روی قسمت فلزی تعبیه شده است. یکی از امتیازات بردهای رنگی نسبت به وایت برد این است که می توان از ماژیک های معمولی (غیر وایت بردی) نیز بر روی کالر برد ها استفاده کرد و قابلیت پاک شدن بسیلر بالایی دارد.

 

طبیعی است که رنگ ماژیک ها با توجه به رنگ کالربرد متغیر است. مثلا بر روی وایت برد شیشه ای مشکی از ماژیک سفید استفاده می شود.

 

این محصول که به طرز باور نکردنی بادوام است بدلیل ظاهر جذاب و مدرن خود برای استفاده در منازل طرفداران زیادی دارد. می توانید کارهای روزانه خود را جهت یادآوری روی آن بنویسید یا حتی می توانید از آن جهت چسباندن قبض، لیست خرید و یا عکس عزیزانتان توسط مگنت مورد استفاده قرار دهید.

 

از دیگر محیط های کاربردی برای این تخته وایت بردهای شیشه ای مدرن، ادارات، موسسات و شرکت های خدماتی و مهندسی هستند که می توانند طرح و نقشه های مهندسی خود را بر روی این کالر بردهای زیبا و مدرن اجرا کنند و جلوه ی زیباتری به فضای کاری خود دهند.

 

 

و البته محیط های آموزشی مانند مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزشی نیز همیشه از مشتریان این محصول زیبا و بادوام محسوب می شوند.

 

شاید تعجب برانگیز باشد اما قابلیت هایی مانند استحکام بالای شیشه سکوریت نشکن، قابلیت پاک شوندگی بالا، ظاهری مدرن و زیبا و البته ویژگی ذاتی شیشه که تاب برنمی دارد و در برابر تمام شرایط محیطی مقاوم است، باعث می شود وایت برد شیشه ای برای بسیاری از مردم نسبت به  دیگر وایت بردها ارجعیت داشته باشد.